משהו קרה למורה מירה בחופש הגדול. היא כבר לא אותה מורה כמו בשנה שעברה. היא כבר לא איתנו... למישהו יש הסבר?"/> מיומנה של טלי או המורה מירה בארץ החכ

יומני היקר
הייתה לי שנה מאד טובה גם בלימודים וגם עם החברות בכיתה. אפילו יש לי עוד 2 חברות חדשות שהכרתי השנה שעברו לגור ביישוב שלנו. 
וגם היה לנו טיול שנתי מה זה כייפי עם המון הפתעות ומקומות חדשים, ובמסיבת סוף השנה עשינו הצגה בנושא החסד וכל הבנות מהכיתה השתתפו בה והכל בזכות המורה שלנו מירה שכל כך אוהבת אותנו.
אבל משהו קרה למורה מירה. היא לא הייתה כמו בשנה שעברה ואני לא יודעת למה. היא כבר לא אותו הדבר. אני מתגעגעת למורה מירה של שנה שעברה. אני זוכרת שכל פעם שהיינו נכנסות לכיתה בבוקר היא הייתה מחבקת אותנו ושואלת מה שלומנו. וזה הפסיק.
 
השנה, כל פעם שנכנסנו לכיתה המורה מירה הייתה נורא עסוקה. היא תמיד התעסקה עם המחשב שלה שקיבלה מבית הספר. אני גם זוכרת שבשיעורים היא הייתה עוברת בינינו ושואלת ומקשיבה וטופחת לנו על השכם, אבל השנה היא תמיד עמדה ליד המחשב והלוח החדש והתעסקה איתו.
וגם בטיול השנתי שכל כך חיכינו לו, המורה מירה באה רק ליום אחד. שאלנו אותה למה היא לא באה לכל הטיול והיא אמרה שהיא צריכה ללכת להשתלמות בקשר ללוח החדש. ואז כשסוף סוף היא באה ביום השני, היא דיברה כל הזמן עם המורות האחרות.
 
אני לא מבינה למה עושים עניין מהלוח החדש הזה שמחובר למחשב של המורים. אה, דרך אגב קוראים ללוח הזה "לוח חכם", והוא יודע לעשות דברים יפים. המורה מירה כותבת במחשב שלה ואז רואים את זה על הלוח החדש.
פעם באתי בהפסקה למורה מירה כדי לשאול אותה שאלה. אני מאד אוהבת לדבר איתה ואני מרגישה שהיא כמו סבתא שלי. ואז כשבאתי לשאול אותה היא שוב התעסקה עם המחשב שלה, זה שמחובר ללוח החדש, וכששאלתי היא בכלל לא הקשיבה לי. היא תמיד הייתה מקשיבה לי ומסתכלת לי בעיניים ומחייכת ולפעמים גם מושיבה אותי עליה והפעם לא.
 
אני כמעט ולא רואה את המורה מירה מחייכת אלינו. היא כל הזמן עסוקה וצריכה לארגן דברים בקשר למחשב שלה וללוח החדש, כי אין יותר לוח עם טושים, וכל מה שהיא רוצה להגיד לנו בשיעור צריך להיות כתוב במחשב ואז רואים אותו בלוח החדש. אולי קשה לה עם המחשב כמו שקשה לה עם הפלאפון. אנחנו תמיד צוחקות עליה שיש לה פלאפון ישן, והיא בקושי יודעת לשלוח הודעה.
בשנה שעברה המורה מירה הייתה איתנו בהפסקות. היא בקושי הלכה לחדר מורות. רק לפעמים. היא הייתה נשארת איתנו בכיתה או יוצאת איתנו לחצר ומדברת ומשחקת איתנו כמו ילדה קטנה. אבל השנה המורה מירה לא הייתה איתנו בהפסקות.
בשבוע שלפני סוף השנה המורה מירה עשתה לנו ערב כיתה עם מסיבת פיג'מות. כל כך שמחנו שסוף סוף נהיה עם המורה מירה בלי בית הספר ונוכל לשחק ולצחוק כמו בשנה שעברה אבל זה לא היה ככה. המורה מירה הביאה את המחשב שלה גם לערב כיתה, ואחרי שאכלנו וקצת דיברנו ושיחקנו היא הלכה לצד וישבה עם המחשב שלה. היא אמרה לנו שהיא צריכה לכתוב תעודות ולהכין את השיעורים של השבוע.
אני לא יודעת מה קרה למורה מירה. אני כל כך אוהבת אותה וכל כך קשה לי שהיא כבר לא איתנו. בשנה הבאה יש לי בת מצוה ואני לא יודעת אם להזמין אותה כי היא כל כך עסוקה ובטח לא תוכל לבוא. והאמת היא שאני בכלל פוחדת לדבר איתה כי בטח היא עסוקה ולא יהיה לה זמן בשבילי. 


Comments

חיפוש לפי קטגוריה

תמונות